Markę AM Okna powołaliśmy do życia w Gorzowie Wielkopolskim w 2005 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo z aspiracjami do stania się przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu. Nasze działania od samego początku nakierowane były zarówno na rodzimy rynek, ale także na klientów zagranicznych.

Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Proponujemy naszym klientom bogatą ofertę, która obejmuje również dodatki do okien, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz systemy zintegrowane SmartDom. Dbając o najwyższy standard realizacji naszych usług, zapewniamy klientom wstępny pomiar, profesjonalny montaż oraz transport wielkogabarytowy.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu. Nieustannie doskonalimy i rozwijamy kompetencje naszego zespołu, aby oferowane produkty i usługi spełniały nowoczesne normy.

Jednym z elementów tego rozwoju jest rozszerzenie oferowanych usług o usługę wynajmu dźwigu typu żuraw wraz z operatorem.

Dźwig jest dostosowany do pracy przy montażu okien ale również montażu konstrukcji w pomieszczeniach czy trudno dostępnych miejscach

W AM OKNA tworzymy więcej niż perfekcyjne okna, kreujemy lepszy widok na przyszłość.